1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Vatanım Sensin Dizisi İçin Çarpıcı İddia
Vatanım Sensin Dizisi İçin Çarpıcı İddia

Vatanım Sensin Dizisi İçin Çarpıcı İddia

Aydınlık gazetesi yazarı Yener Güneş, Vatanım Sensin Dizisinde Fetö örgütünün aklanmaya çalışıldığını iddia etti.

A+A-
Aydınlık gazetesi köşeyazarı Yener Güneş, Kanal D'de ekrana gelen  "Vatanım Sensin" için "her ne kadar ‘hayal ürünü’ dense de, dizide adeta tarihsel gerçekleri çarpıtmak üzere kurgulanmış olduğunu gösteren sayısız örnek çıktı." İşte o köşe yazısı
 
"FETÖ’cü hainlerin yarın ‘kahraman’ ilan edebilmelerini kolaylaştırmak için bu dizi yapılıyor olmasın?" diye sorgulayan Aydınlık yazarı, devamında şunları söylüyor: "
 
SENARİSTİ DAHA ÖNCE FETÖ PROPAGANDASI YAPMIŞTI"
 
"Vatanım Sensin’in senaristi, FETÖ’nün ajan okullarının propagandasını yapan ‘Selam’ isimli filmin senaryosunu yazan bir kişi olmasına rağmen, bu gayret niye? Toplumun kafasını karıştıran, tarihi çarpıtan bir diziye Kanal D yönetimi neden alan açıyor?
 
"ATATÜRKÇÜ DENEN GÖKÇE FIRAT FETÖ'CÜ ÇIKMADI MI?"
 
İzleyicilere soruyorum, Sözcü ve Cumhuriyet gazeteleri tarafından parlatılan, Atatürkçü kisvesi altına saklanan Gökçe Fırat Çulhaoğlu ve ‘Atatürkçü’ bildiğiniz nice kişi FETÖ’cü çıkmadı mı?
 
ATATÜRKÇÜLER VE AKP SEÇMENİ KARŞI KARŞIYA GETİRİLECEK
 
Maskeleri düşünce Atatürk’ün arkasına sığınıyorlar. Batı gazeteleri bile bugünlerde Atatürk’ü öven yazılar yayınlıyor. Batılı devletlerin yöneticileri ‘Atatürkçüler iyi, AKP seçmeni kötü’ propagandaları yapıyor. Amaç, Atatürkçüler ile AKP seçmenini karşı karşıya getirmek, vatan savunmasında birleşen Türk Milleti’ni bölmek!"
 
Bu haber toplam 483 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

DİKKAT:Tüm yapılan yorumların yasal sorumluluğu yazan okurumuza aittir. Yorumların yazıldığı İp adresleri saklanmaktadır.
2 Yorum