1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Seymen Gençtürk, İaskf Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı
Seymen Gençtürk, İaskf Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Seymen Gençtürk, İaskf Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) başkanlığına aday...

A+A-

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Gençtürk, katılımcılara şu sözlerle seslendi:

"Amatör spora gönül veren arkadaşlarım, kardeşlerim, büyüklerimin çamurlu sahaların dertleriyle büyüyen amatörün emekçileri, değerli sporseverler yıllarca amatör spora yanlış bakmışız. Tabanda değil tavanda örgütlenmeye çalışmışız. Bunun doğru olmadığını geç de olsa anladık. Amatör spor bir taban hareketidir. Amatör kulüplerimize de futbolun yanında diğer şubelerimizi açmaları için teşvik vereceğiz. Her şeyi birlikte karar vereceğiz. Birlikte yöneteceğiz"

Seymen Gençtürk ve ekibinin projeleri ve verdiği sözler şöyle:

1-Bizim dönemimizde İ.A.S.K.F.nin transfer bedelleri payını kaldırıyoruz. T.F.F.'ye düşen payın da alınmaması için mücadelemiz sürecek.

2-İ.A.S.K.F.ye düşen katılım payları alınmayacak.

3-Hafta içi maçlar kesinlikle olmayacak.

4-Avrupa ve Anadolu yakasında iki temsilcilik açılarak yerinde hizmet sağlayacağız.

5-Başarılı 50 antrenörümüzün çocuklarına burs sağlayacağız.

6-Süper amatör kümede seri başı uygulamasına geçeceğiz. Klasman grubunu kaldırarak.Lig statüsü getireceğiz.

7-Spor Kulüpleri için digiturk ten amatör kulüplerimize pay almak için tüm girişimleri hayata geçireceğiz.

8-Takımlarımıza fair play getireceğiz. Kriterlere uyan ilk beş takıma 10.000 TL ödül vereceğiz. 8.Türkiye Şampiyonasına katılan takımlarımıza 2.000TL. destek vereceğiz.

9.Sahalardak Sağlık sorununu ilçe Belediyeleriyle çözme sözü veriyoruz.

10.Kulüp Başkanlarımızın ve Antrenörlerimizin tamamına; İ.E.T.T. İndirim kartı ,İSPARK araç tanıtım kartı, İ.B.B sosyal tesislerden yararlanacağı indirim kartı sağlayacağız.

11.İlçe Belediyelerimizin desteği ile her bir spor kulübümüze bir antrenör maaş desteği sağlamanın sözünü veriyoruz.(Bu bir projedir Küçükçekmece ilçesinde bu proje onaylandı,2018 yılında yürürlüğe girecek)

DHA

Bu haber toplam 61 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

DİKKAT:Tüm yapılan yorumların yasal sorumluluğu yazan okurumuza aittir. Yorumların yazıldığı İp adresleri saklanmaktadır.