1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Karşıyaka'dan 3 Futbolcuya Daha Ödeme
Karşıyaka'dan 3 Futbolcuya Daha Ödeme

Karşıyaka'dan 3 Futbolcuya Daha Ödeme

SPOR Toto 2'nci Ligi ekiplerinden Karşıyaka'da Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran 3 futbolcusu Mustafa Aşan, Arif, Metin ve Onur'un alacaklarını yatırıp...

A+A-

SPOR Toto 2'nci Ligi ekiplerinden Karşıyaka'da Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran 3 futbolcusu Mustafa Aşan, Arif, Metin ve Onur'un alacaklarını yatırıp serbest kalmalarının önüne geçen yönetim, hafta içinde de altyapı patentli 3 oyuncuyla ilgili sorunu çözecek.

Mayıs ayında federasyon kanalıyla kulübe ihtarname gönderen Hakan Kuş'un parasını yarın, Ali Kemal ve Fatih'in ise cuma gününe kadar ödemesi gereken yönetim, 3 futbolcunun toplam 238 bin TL alacağını yatırıp, takımda kalmalarını sağlayacak. Kulübün Hakan'a 70, Ali Kemal'e 88, Fatih'e ise 80 bin TL borcu bulunuyor.

Transfer yasağı nedeniyle takviye yapamayan ve bu yüzden geçen sezonki kadrosunu korumaya çalışan yönetim, kaleci Behram, Abdülhamit ve Tayfun'un sözleşmelerini uzatırken santrfor Can Erdem'le de prensip anlaşmasına vardı.

Yeşil kırmızılılar, stoper Cenk, orta saha oyuncuları Okan Şahingöz ve Mahmut'u da ikna ederek kadroda tutmayı planlıyor. Geçen sezon önce sportif direktörlük, ardından teknik direktörlük görevi üstlenen Atilla Güneş ile henüz bir görüşme yapmayan yönetim, iç transferi tamamladıktan sonra genç teknik adamla masaya oturmayı planlıyor.

FOTOĞRAFLI

Karşıyaka'dan 3 Futbolcuya Daha Ödeme

Karşıyaka'dan 3 Futbolcuya Daha Ödeme

Karşıyaka'dan 3 Futbolcuya Daha Ödeme