1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Emrah'ın Oğlu Ateş Püskürdü
Emrah'ın Oğlu Ateş Püskürdü

Emrah'ın Oğlu Ateş Püskürdü

Tayfun Erdoğan Seren Serengil için neler dedi.

A+A-

Tayfun Erdoğan, geride bıraktığımız gün Seren Serengil’in hakkında yaptığı açıklamalara sert bir yanıt verdi. Duymayan Kalmasın programının sunucusu Seren Serengil, Tayfun ve Emrah arasında geçen bir konuşmayı canlı yayına taşımış ve Tayfun’un babasından bir ev istediğini ve onun ölmesini bekleyemeyeceğini söylediğini iddia etmişti.

Tayfun Erdoğan Emrah'a "Baba seninle aramda çok fazla yaş farkı yok ve bir şeylere sahip olabilmek adına senin ölmeni bekleyemem bu yüzden de üzerime evlerinden birini geçir" demiş"

Serengil’in yaşandığını söylediği bu diyalog sonrasında haber yapıldı ve pek çok yerde de yayınlandı. Tayfun Erdoğan da bu haberler sonrasında sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından Seren Serengil’e yanıt verdi.

Bu tarz iddiaların ispatlanması gerektiğini söyleyen Tayfun şunları yazdı: “Ben sustukça hâlâ konuşma gereği duyanlar hatta Allah’tan korkmaksızın…

Yani benim bir babaya böyle bir kelime kullanabileceğimi nasıl nereden düşünebilirsiniz? Benim böyle bir şey dediğime dair bir belge kanıt söz bir şey getirsinler ben o programlara gelip canlı yayında özür dileyeceğim benim kaybedecek annemden başka bir şeyim yok! Şu mübarek aylarda biraz vicdan varsa böyle haberler iftiralar atmazdınız zaten”

Bu haber toplam 197 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

DİKKAT:Tüm yapılan yorumların yasal sorumluluğu yazan okurumuza aittir. Yorumların yazıldığı İp adresleri saklanmaktadır.