1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır Beşiktaş Bayraklarıyla Donatıldı
Diyarbakır Beşiktaş Bayraklarıyla Donatıldı

Diyarbakır Beşiktaş Bayraklarıyla Donatıldı

BEŞİKTAŞ'ın kongre üyesi olan Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre'nin girişimleri üzerine İstanbul'dan getirilen Beşiktaş bayrakları caddelere...

A+A-

BEŞİKTAŞ'ın kongre üyesi olan Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre'nin girişimleri üzerine İstanbul'dan getirilen Beşiktaş bayrakları caddelere asıldı.

Cumhuriyet Başsavcısı Güre'nin girişimi üzerine dev Beşiktaş bayrakları, Diyarbakır Hakim ve Cumhuriyet Savcısı Lojmanları, Elazığ Caddesi Adliye Kavşağı, Seyrantepe Kavşağı ile Şanlıurfa yolu üzerine konuldu. Diyarbakır'ın sporla özdeş bir kent olduğunun iyi vurgulanmasının gerektiğini belirten Başsavcı Güre, şöyle dedi:

"Bunun için de Diyarbakır gibi kadim bir kentin insanlarını birbirleriyle buluşturacak alanlar açılmalıdır. Bu alanlar kurum ve kuruluşların yanı sıra bu şehirde yaşayan tüm insanların katkılarıyla oluşturulmalıdır. Süper lig takımlarımızdan Beşiktaş başarılı bir sezonun ardından şampiyonluğunu ilan etti. Tüm yurtta olduğu gibi Diyarbakır'da da Beşiktaş'ın başarısı benimsenmeli ve tüm spor takımlarına gönül verenlerin heyecanı, sevinçleri ve mutlulukları paylaşılmalıdır. Şehrimizin büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacağı değere, yani hak ettiği yere en yakın zamanda gelmesini temenni ediyoruz."

FOTOĞRAFLI

Diyarbakır Beşiktaş Bayraklarıyla Donatıldı

Diyarbakır Beşiktaş Bayraklarıyla Donatıldı