1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş Şampiyonluk Turunu Boğaz'da Attı
Beşiktaş Şampiyonluk Turunu Boğaz'da Attı

Beşiktaş Şampiyonluk Turunu Boğaz'da Attı

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş, İstanbul Boğazı'ndaki kutlamalara Anadoluhisarı'ndan başladı.

A+A-

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş, İstanbul Boğazı'ndaki kutlamalara Anadoluhisarı'ndan başladı.

Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanan futbolcular, oradan Anadolu Hisarı'na geçtiler. Buradan tekneye binen Siyah-Beyazlılara taraftarlar da başka teknelerle eşlik ediyor. 3.yıldızı kutlayan Beşiktaş takımını takip eden taraftarlar meşaleler, bayraklar ve tezahüratlarla İstanbul Boğazını adeta Siyah-Beyaza boyadı.

Boğazı geçerek Dolmabahçe'ye gelen Siyah- Beyazlı takım buradan üstü açık otobüs ile Vodafone Stadı'na geçti. Siyah-beyazlılar saat 14.30'dan itibaren ise Vodafone Park'ın denize bakan tarafındaki terasta hazırlanan platformdan taraftarları selamladı.

MEŞALELER İSTANBUL BOĞAZI'NIN ÜSTÜNDE SİS BULUTU OLUŞTURDU

Beşiktaş 15. şampiyonluğunu doyasıya kutladı.

Binlerce taraftar stada ulaşan takımın hazırlanan platforma çıkmasını ve kendilerini yeniden selamlamasını beklerken tezahüratlarla zaman geçirdi.

1.YILINDA 2. ŞAMPİYONLUK 3. YILDIZ

Stadın dışına hazırlanan platformun arkasında ise stadın gövdesine "1.Yılında 2. Şampiyonluk 3. Yıldız" yazıldı.

Vodafone Stadı'nın yenilenmesinden sonra 1 yıllık süre içinde 2. kez şampiyon olan ve göğsüne 3. yıldızı takan Beşiktaş 15. şampiyonluğunu büyük bir coşku ile kutluyor. Boğazdaki tekne turunun ardından stadın önünde de çok sayıda meşale yakıldı ve İstanbul Boğazı'nın üzerini sis bulutu kapladı.

FUTBOLCULAR TARAFTARLARLA KARŞILIKLI TEZAHÜRAT YAPTI

Kürsüye gelen Beşiktaşlı oyuncular taraftarlarla karşılıklı tezahürat yapıp şarkılar söylediler. Platformda bulunan Başkan Fikret Orman ve Teknik direktör Şenol Güneş de kutlamalara katılarak; Güneş "En Büyük Başkan Bizim Başkan" şeklinde bağırırken, Orman da karşılık vererek "Şenol Güneş" diye tezahürat yaptı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

-kutlamalar, detaylar, meşaleler, denizden karaya inen ve otobüsün üstüne çıkan futbolcular, sonrasında stada gelen ve hazırlanan platforma çıkan futbolcular, karşılıklı tezahüratlar

(HABER-KAMERA-FOTO: SERHAN TÜRK-ALİ DANAŞ-ORAL OKAYBEN-MESUT IŞIK-AKIN ÇELİKTAŞ-CAN EROK-BÜŞRA KAYA)

DHA