1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bedri Koraman İstanbul'da Anılacak
Bedri Koraman İstanbul'da Anılacak

Bedri Koraman İstanbul'da Anılacak

BODRUM'da iki yıl önce yaşamını yitiren ünlü karikatürist Bedri Koraman, İstanbul Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün düzenlediği...

A+A-

BODRUM'da iki yıl önce yaşamını yitiren ünlü karikatürist Bedri Koraman, İstanbul Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün düzenlediği panel, belgesel ve sergiden oluşan etkinlikle anılacak.

'Bedri Koraman'ı Anma Etkinliği" yarın saat 14.00'te Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nde düzenlenecek. Bedri Koraman anısına düzenlenen panelde Bedri Koraman'ın eşi Nil Koraman, karikatürist-yazar Metin Üstündağ, gazeteci-yazar Nazım Alpman, araştırmacı-yazar Turgut Çeviker ile Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent Arslan konuşmacı olarak yer alacak. Nil Koraman, "İki gün önce Bodrum'da mezarı başında andığımız eşimin İstanbul'da da unutulmaması ve adına etkinlik düzenlenmiş olması bizim için çok önemli ve değerli. Bedri'nin karikatürist yaşamını canlı tutmak, onun yaşam ve dünya görüşünü, çizgilerini ileriye taşıyabilmek için nefesim yettiğince ne gerekiyorsa yapacağım" dedi.

FOTOĞRAFLI

Bedri Koraman İstanbul'da Anılacak

Bedri Koraman İstanbul'da Anılacak

DHA